Na co se nejčastěji ptáte?

Mohu ve fitness platit kartou?

Ne, přijímáme platby pouze v hotovosti, nicméně přijímáme poukázky firem SODEXO, TICKET BENEFITS, LE CHEQUE DÉJEUNER.

Je také možné předobjednání permanentek přes GALLERY BETA ( CAFETERIA)

Akceptujeme rovnž karty MULTISPORT.

Přijímáte poukázky, stravenky?

Ano, bez problému přijímáme poukázky firem SODEXO, TICKET BENEFITS, LE CHEQUE DÉJEUNER. Je také možné předobjednání permanentek přes GALLERY BETA ( CAFETERIA). Akceptujeme rovnž karty MULTISPORT.

Kdy a jak užívat protein?

Protein je základní stavební kámen těla a každé buňky v něm, tedy i nutná výživa pro svaly a je nezbytné, aby byl součástí plnohodnotné stravy – současná doporučovaná dávka je 1,9 – 2,0 gramu na kilo tělesné váhy na den (při váze 55 kg by měl být přísun proteinu 110 gramů denně).

Pokud vám jde o budování svalů, je dobré ho užívat i jako doplněk stravy. Nutno ale říct, že nenahrazuje plnohodnotnou stravu! Tedy, neužívat místo jídla, ale jen jako jeho doplněk. Kromě klasického proteinového drinku po tréninku si tak můžete proteinem v sypké podobě obohatit brownie, lívance, nebo cheesecake. ?

Nejlepší doba pro konzumaci proteinu je po cvičení, kdy je „krmením“ pro vaše svaly a napomáhá i jejich regeneraci a růstu. Volit můžete z mnoha forem i příchutí (v Lady Fitness máme třeba borůvku, vanilku, banán s čokoládou, stracciatellu, čokoládu nebo ledovou kávu) – takže si určitě přijdete na své .

Na trhu existují i speciální noční varianty, které se užívají před spaním. Tedy rozhodně lepší cesta, než večerní „doplňování sacharidů“ , tím spíše, že mnohým z vás jde o redukci váhy .

Kolikrát týdně cvičit?

Každý máme jiné možnosti, finanční i časové, proto je to samozřejmě individuální. Obecně ale platí, že každá svalová skupina by se měla procvičit minimálně jednou týdně a spodní část ideálně dvakrát – častější zatěžování jedné svalové skupiny nemá význam.
Posilováním jedné svalové partie každý den svaly nezískáte, naopak je budete ničit. Svaly se ve skutečnosti tvoří ve chvíli, kdy odpočívají. A na svou regeneraci po tréninku potřebují zhruba 48 hodin! Proto je tolik nezbytný odpočinek a kvalitní spánek.